Przejdź do treści

Sybirpunk Ustawka stanowi integralną całość sama w sobie, natomiast jest zaledwie częścią o wiele większego mutliwersum, zapoczątkowanego przez Michała Gołkowskiego w jego trylogii książkowej Sybirpunk. Wszystko zaczęło się właśnie od książki, która natchnęła grupę– jakkolwiek słowo „garstka” jest o wiele bardziej odpowiednie – pasjonatów do stworzenia najpierw systemu figurkowego, następnie napisania idealnie zazębiającej się z nimi gry role-playing, obmyślania projektu planszówki… I całej, całej masy innych, nie mniej szalonych pomysłów.

Michał Gołkowski

Człowiek który to wszystko wymyślił i w zasadzie niewiele więcej. Nie no, dobra – pisarz, tłumacz, poliglota, lektor języków, rekonstruktor, lektor audiobooków, prowadzący i parę innych rzeczy. Generalnie Gołkoś, albo częściej “Misiek”

Marcin Zahorowicz

Twórca zasad do Sybirpunk Ustawka. Główny pająk w sieci projektu Sybirpunk, artysta 3D, autor zasad, magazynier, listonosz itp. Założycieli firmy Greenminiatures. Mawiają że – Człowiek orkiestra.

Adam “Dopler”

Wieloletni mistrz gry, związany z RPG od 25 lat, członek kilku stowarzyszeń fantastyki, spec od zasad, cyferek, testów i kontaktów z ludźmi. W projekcie SybirPunk jest twórcą gry RPG: autorem jej zasad, testerem, organizatorem testów i głównym mistrzem gry. 

Mikołaj Broniarz

Haker, twórca witryny i sklepu. Główny facet od marketingu. Bywa jak Ninja w mediach społecznościowych i doradca ds. Sprzedaży. Pogodny i szalony. Nie dawać mu broni do ręki!!!